Instrukcja dla posiadacza karty Mastercard – up and go

W celu założenia pełnoprawnego konta bankowego w czasie rzeczywistym należy przy pomocy smartfona zalogować się na wskazany adres www, znajdujący się na opakowaniu karty, następnie podać swoje dane, adres zameldowania, wykonać dwa zdjęcia i czekać na sprawdzenie. Jeżeli proces zakładania konta przebiegł prawidłowo, wówczas możemy dodać do konta swoją fizyczną kartę. Praktycznie po tej operacji możemy – po raz pierwszy – zasilić swoje konto samodzielnie lub w ramach przelewu własnego, po czym dokonywać przelewów i płatności kartą za towary i usługi. Z konta możemy również dokonywać przelewów w złotówkach – bez prowizji oraz w walutach takich jak: euro, funty i dolary – z prowizją. W ramach konta mamy usługę przewalutowania waluty obcej na złotówki, gdzie koszty tych operacji są tańsze niż w bankach i kantorach walutowych. Założone konto jest kontem polskim, ponadto ma międzynarodowe oznakowania IBAN i SWIFT. W praktyce każdy może dokonać przelewu, niezależnie od tego, czy konto jest prywatne, czy dla firmy ?

Uwaga !
Z uwagi na bezpieczeństwo konta nie należy zakładać wirtualnych kart bankowych i kont przy pomocy tzw. aplikacji (programu ściągniętego z internetu) na smartfona. Może się okazać, że aplikacja – program jest wykonana przez oszustów i zamiast konta, wyłudzą nasze dane i stracimy wszystkie pieniądze.

Kartę przedpłaconą można zamówić w koszcie 35,00 złotych za jedną sztukę.

Karty przedpłacone wysyłamy przez InPost do paczkomatu w cenie 15,00 złotych.
Uwaga ! Tam gdzie nie ma paczkomatu, czyli na adres: domowy, firmowy itp. – zamówienie wysyłamy w cenie 21,00 złotych.

Jak zamawiać karty przedpłacone ?

Składając zamówienie na kartę/karty przedpłacone należy do ich ceny doliczyć koszt przesyłki kurierskiej.

Karta/karty zostaną przesłane do Paczkomatu InPostu do domu lub inaczej – na adres i dane podane przez Formularz Kontaktowy – zamówieniowy, znajdujący się niżej. W temacie maila prosimy pisać: ” karta 30/04/21″ lub “karty 30/04/21” Prosimy jasno określać ilość zamówionych kart plus koszt przesyłki.

Uwaga ! W dniu 25 sierpnia wprowadzono limit zakupu kart w ramach jednego zamówienia. Obecnie do odwołania można złożyć zamówienie na 3 karty.
W odpowiedzi do Państwa nadejdzie potwierdzenie odbioru listu dotyczącego zamówienia.
Zamówienia zostaną zrealizowane w terminie 24 godzin do 7 dni roboczych, po zaksięgowaniu pieniędzy na koncie.

Na stanie mamy karty przedpłacone, w sprzedaży od dnia 30/04/21 roku.

W celu omówienia ofert lub złożenia zamówienia również możesz z nami rozmawiać telefonicznie pod nr (+48) 734 042 524, w dni: pon.-pt., w godz. 8-18.

Formularz kontaktowy


CAPTCHA Image
Reload Image

Wideo: Super karta przedpłacona Mastercard i konto – bez umowy z bankiem

Niniejsza oferta jest odpowiedzią zagranicznych instytucji finansowych, w tym Mastercard na decyzję Komisji Nadzoru Finansowego z roku 2015 w zakresie zakazu posiadania przez Polaków anonimowych Kont Technicznych z kartami przedpłaconymi – prepaidami.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

code


CAPTCHA Image
Reload Image

(Spamcheck Enabled)