To już trzeci rok od kiedy produkt bankowy zadebiutował w Polsce, po tym jak w roku 2015 Komisja Nadzoru Finansowego w Polsce zablokowała Polakom możliwość korzystania z anonimowych kont technicznych.

W roku 2019 na rynek polski wprowadzono kartę przedpłaconą Mastercard, która jest związana z kontem technicznym w Santander Banku – bez wizyty w banku i umowy. Każdy zainteresowany, niezależnie czy jest przedsiębiorcą, czy osobą prywatną – może założyć konto, które niczym nie różni się od każdego konta – zakładanego osobiście w bankach. Można na konto wpłacać pieniądze i dowolnie je przelewać. Można w ramach konta dokonywać bardzo korzystnego przewalutowania pieniądzy. Oferta przewalutowania dystansuje kantory i banki. Każde założone konto związane z kartą płatniczą oferuje obsługę czterech walut takich jak: PLN, EUR, GBP, USD.
Zalet konta przedpłaconego (zwanego również technicznym) w Santander Banku – związanego z kartą bankową Mastercard jest znacznie więcej.
Do zalet tych zaliczyć można fakt, że na konto mogą wpływać środki praktycznie z różnych źródeł, a przy tym wynagrodzenie za pracę.
Założone konto i karta bankowa – nie podlega windykacji komorniczej, co stanowi w istocie o bezpieczeństwie finasowym jej posiadacza.
Procedura założenia konta trwa kilka minut. Wszystko odbywa się przez Internet. Wystarczy kupić kartę przedpłaconą i przy pomocy smartfona założyć konto, następnie do konta dodać swoją kartę płatniczą.
Istotne jest to, że wszelkie operacje finansowe w złotówkach nic nie kosztują użytkownika konta i karty.

Żaden rynek nie lubi próżni, szczególnie finansowy. Z uwagi na ten fakt DiPocet i Mastercard zaoferowały Polakom swoje oferty, które się rozwijają w błyskawicznym tempie.
Dzięki firmom zagranicznym oferującym usługi bankowe obecnie każdy może korzystać z wielu ofert kart bankowych powiązanych z kontami technicznymi.
Do najbardziej znanych ofert zaliczyć można Rewoluta, jednak nie oferuje on pełnego konta w banku, jak również można w nim natrafić na ukryte opłaty. Kolejnym faktem jest to, że każdy jego posiadacz może być zmuszony do podania szczegółowych danych w temacie wynagrodzenia za pracę lub innym przypadku, tym samym mieć zablokowaną usługę i stracić wszystkie pieniądze.

Mając na uwadze ofertę powiązaną z Santander Bankiem, należy powiedzić, że na obecną chwilę jest ona najlepszą dostępna w Polsce i na całym świecie.

Dowolną ilość kart przedpłaconych potrzebnych do założenia konta kupisz u nas.
Zamówienie kart/y można złożyć pocztą elektroniczną przez formularz kontaktowy.
Koszt jednej karty: 35 złotych plus opłata kurierska 15-21 zł. za przesyłkę, w zależności od firmy kurierskiej i miejsca dostawy.

Jak zamawiać karty przedpłacone ?

Składając zamówienie na kartę/karty przedpłacone należy do ich ceny doliczyć koszt przesyłki kurierskiej.

Karta/karty zostaną przesłane do Paczkomatu InPostu do domu lub inaczej – na adres i dane podane przez Formularz Kontaktowy – zamówieniowy, znajdujący się niżej. W temacie maila prosimy pisać: ” karta 30/04/21″ lub “karty 30/04/21” Prosimy jasno określać ilość zamówionych kart plus koszt przesyłki.
W odpowiedzi do Państwa nadejdzie potwierdzenie odbioru listu dotyczącego zamówienia.
Zamówienia zostaną zrealizowane w terminie 24 godzin do 7 dni roboczych, po zaksięgowaniu pieniędzy na koncie.

W celu omówienia ofert lub złożenia zamówienia również możesz z nami rozmawiać telefonicznie pod nr (+48) 734 042 524, w dni: pon.-pt., w godz. 8-18.

Formularz kontaktowy


CAPTCHA Image
Reload Image

Wideo: Super karta przedpłacona Mastercard i konto – bez umowy z bankiem

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

code


CAPTCHA Image
Reload Image

(Spamcheck Enabled)