Do roku 2015-go bankowe konta techniczne związane z kartą przedpłaconą – prepaid, były anonimowe i wolne od zajęć komorniczych

Wszystko się zmieniło w roku 2015, kiedy Komisja Nadzoru Finansowego nakazała bankom wycofanie oferty Kont Technicznych i związanych z nimi bankowych kart przedpłaconych. Powodem głównym miało być pranie brudnych pieniędzy i anonimowość posiadaczy takich kont.

Wraz ze zmianą przepisów bankowych do banków powróciła oferta otworzenia konta technicznego dla zainteresowanych.

Niestety, obecna oferta banków jest niekorzystna dla klientów, bowiem wszystkie konta techniczne związane z kartami prepaid podobnie jak wszystkie produkty bankowe są wystawione – jak na tacy – dla komorników. Dotyczy to zarówno samodzielnych kont technicznych jak również kont technicznych związanych z kontami osobistymi.

W momencie kiedy z rynku znikły bankowe karty przedpłacone na rynku polskim zaczęły się w to miejsce pojawiać oferty zagraniczne, które są wolne od zajęć komorniczych.

Już wkrótce wiele ofert, które są warte zainteresowania Państwu przedstawimy. W naszej ofercie sprzedaży znajdą się też różne karty przedpłacone, które po rejestracji zostaną związane z wyłącznie kontami technicznymi.

 

 Piotr Woźniar
doradca finansowy

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

code


CAPTCHA Image
Reload Image

(Spamcheck Enabled)