Oferta zamknięta dnia 11 września 2020 roku

Z tym kontem możesz bez umowy w banku bezpiecznie wpłacać, wypłacać i przelewać pieniądze

Oferta dotyczy sprzedaży kart przedpłaconych – prepaidów związanych z polskim Kontem Technicznym.
Przedmiotem sprzedaży jest karta Mastercard do Konta Technicznego o nazwie: produkt KT 1

Właściwości Konta Technicznego, czytaj produktu KT 1:
Konto nie jest dostępne na wolnym rynku.
Konto nie jest przypisane do żadnego konta bankowego.
Dostęp do konta i kartę Mastercard otrzymujesz po uiszczeniu jednorazowej opłaty za produkt KT 1.
Po zaksięgowaniu opłaty za produkt KT 1 zostanie on wysyłany Tobie w ciągu 7 dni roboczych InPostem lub inną pocztą.
Po otrzymaniu produktu KT 1 należy ten zarejestrować wg instrukcji, po czym otrzymuje się dostęp do numeru Konta Technicznego – wszechstronnego. Z chwilą otwarcia konta można wygenerować kolejną wirtualną kartę – podobną do fizycznej. W ramach otwarcia konta masz usługę dla 4 walut:  PLN, EUR, GBP, USD. Ponadto otrzymujesz możliwość atrakcyjnego w cenie przewalutowania, czego nie otrzymasz w żadnym banku.

Na konto mogą wpływać pieniądze z różnych kont. Pieniądze mogą wpływać z banku, z poczty, western union, również przez zasilenie osób trzecich. Na konto może wpływać wynagrodzenie za pracę.
Z konta można przelewać pieniądze (co było niemożliwe w anonimowych bankowych Kontach Technicznych). Pieniądze wypłacasz we wskazanych kilku tysiącach placówek handlowych w ramach zakupów i usługi cash back – z kasy sklepowej, bezpłatnie. Kartą Mastercard możesz jednorazowo wypłacać 500 złotych w sklepach. Kartą Mastercard wypłacasz pieniądze bez prowizji we wskazanym banku. Nie ma opłaty rocznej za konto i opłat ukrytych. Nie płacisz za obsługę karty oraz za przelewy krajowe.
Porada dla osób pracujących na etatach: nie wolno zakładać kont osobistych w bankach i kont technicznych, w tym przypisanych do konta głównego, bo wówczas komornik będzie zabierał wszystkie pieniądze – wynagrodzenia za pracę i inne określone limitem. Pieniądze za pracę należy odbierać w kasie zakładu pracy i następnie wpłacać na bezpieczne konto – produkt KT 1.

O pieniądzach zdeponowanych na Koncie Technicznym, wiesz tylko Ty i firma, gdzie się potrzeba zarejestrować.

Uwaga. Otworzyć Konto Techniczne może wyłącznie osoba pełnoletnia dla siebie oraz Konto Nadzorowane dla: córki, syna – osób niepełnoletnich.

Zamówić do otworzenia Konta Technicznego można dowolną ilość produktu KT 1.
Produkt KT 1 można zamówić w koszcie 300 złotych, bez opłaty za przesłanie. Produkt KT 1 zostanie przesłany do Paczkomatu InPostu lub inaczej – na adres i dane podane przez Formularz Kontaktowy znajdujący się niżej. W temacie maila prosimy pisać: “zamówienie produktu KT 1”
W odpowiedzi nadejdzie potwierdzenie odbioru listu dotyczącego zamówienia.
Zamówienia zostaną zrealizowane w terminie 7 dni roboczych, po zaksięgowaniu pieniędzy na koncie.

W tytule przelewu należy wpisać: “1 produkt KT 1”
Jeżeli zamówienie będzie większe, w tytule przelewu należy wpisać: “2 produkty KT 1” – ewentualnie 2 zamienić na 3 i więcej produktów KT 1. Liczba zamówionych sztuk musi odpowiadać sumie przesłanych pieniędzy.

Zakupioną kartą płacisz wszędzie. Płacić nią możesz kwotami od kilku do kilkudziesięciu tysięcy dziennie i większymi kwotami w skali miesiąca. Masz polskie konto. Nie musisz się kłaniać bankom. To wszystko i nawet więcej bez obaw. To się nazywa bezpieczeństwo finansowe !

Niniejsza oferta jest odpowiedzią zagranicznych instytucji finansowych, w tym Mastercard na decyzję Komisji Nadzoru Finansowego z roku 2015 w zakresie zakazu posiadania przez Polaków anonimowych Kont Technicznych z kartami przedpłaconymi – prepaidami. 

Oferta zamknięta dnia 11 września 2020 roku

Formularz kontaktowy


CAPTCHA Image
Reload Image

Print Friendly, PDF & Email

5 Comments

  1. Konto jest super. Inne oferty kont takie jak: viabuy, czy Skrill, to oferty z kontami zagranicznymi i na dodatek bez wielu usług i przelewania pieniędzy. Konto jest godne polecenia…

    1. Grażyna, dziękuję za informację. Warto poinformować znajomych o tej ofercie. Ją mam konto Viabuy, bo wcześniej takiej oferty w Polsce nie było.

  2. Kupiłam 3 karty i jestem zadowolona. Miałam problem z rejestracją pierwszego konta. Wszytko odbywa się przez smartfona. Jak będzie słaba jakość skanów to wszystko trwa dłużej. Kolejne konta dla męża i syna zarejestrowałam bardzo szybko. Mam już wprawę. ?

  3. Krzysztof says:

    Otrzymałem karty po 4 dniach od zamówienia. Zarejestrowałem jedną, po czym mam konto techniczne i numer rachunku bankowego. Konto doładowałem i wysłałem dwa przelewy. Wszystko działa bez problemów. Teraz testuje inne usługi konta. Dziękuję za polecenie tej oferty. Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

code


CAPTCHA Image
Reload Image

(Spamcheck Enabled)